KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı KAÇMAZ MAKİNA DEK.İNŞ.MÜHEND.SAN.TİC. ´ya (Bu metinde "KAÇMAZ MAKİNA DEK.İNŞ.MÜHEND.SAN.TİC. " olarak kullanılacaktır) aittir.

KAÇMAZ MAKİNA DEK.İNŞ.MÜHEND.SAN.TİC. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, KAÇMAZ MAKİNA DEK.İNŞ.MÜHEND.SAN.TİC. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı KAÇMAZ MAKİNA DEK.İNŞ.MÜHEND.SAN.TİC. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini kacmazmakina.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. kacmazmakina.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

KAÇMAZ MAKİNA DEK.İNŞ.MÜHEND.SAN.TİC. internet sitesini ziyaret eden ve KAÇMAZ MAKİNA DEK.İNŞ.MÜHEND.SAN.TİC. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - KAÇMAZ MAKİNA DEK.İNŞ.MÜHEND.SAN.TİC. . Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi